ماه (تقویمی) روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

ماه (تقویمی): روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف مدعی انرژی درمانی به قتل دختر دانشجو

پرونده سیاه مرد میانسال که با ادعای انرژی درمانی یک مادر و دختر را فریب داده بود، با ارتکاب جنایت سنگین‌تر شد. اولیای‌ دم جهت این متهم حکم قصاص خواسته‌اند.&nbsp

اعتراف مدعی انرژی درمانی به قتل دختر دانشجو

عبارات مهم : انرژی

پرونده سیاه مرد میانسال که با ادعای انرژی درمانی یک مادر و دختر را فریب داده بود، با ارتکاب جنایت سنگین تر شد. اولیای دم جهت این متهم حکم قصاص خواسته اند.

به گزارش جام جم، هفتم آبان 96 زنی میانسال به نام طاهره به پلیس آگاهی رفت و از ناپدید شدن دختر 20ساله اش به نام لیدا خبر داد.

وی به پلیس گفت: دخترم دانشجوست. او صبح جهت ملاقات با یکی از دوستانش از منزل بیرون رفت.لیدا که پریشان احوال بود می گفت قصد دارد پولی را که مدتی پیش به یکی از دوستانش داده از او بعد بگیرد و سرمایه گذاری کند. از ظهر هرچه با دخترم تماس گرفتم کسی پاسخ نداد. حالا گوشی گوشی دخترم خاموش شده است هست. دقایقی پیش نیز یک رفتگر با منزل مان تماس گرفت و گفت کیف دستی دخترم را در بزرگراه ملارد پیدا کرده هست. من و پسرم جهت تحویل گرفتن کیف به نشانی که مرد رفتگر داده بود رفتیم و کیف خالی از پول را تحویل گرفتیم. مرد رفتگر گفت کیف را در حاشیه بزرگراه پیدا کرده و با شماره تلفنی که داخل آن بوده تماس گرفته هست. هیچ خبری از دخترم ندارم و می ترسم بلایی سرش آمده باشد.

اعتراف مدعی انرژی درمانی به قتل دختر دانشجو

تلاش پلیس جهت به دست آمدن سرنخی از دختر گمشده شروع و 72 ساعت بعد جنازه وی در بزرگراه شهریار پیدا شد. شواهد نشان می داد دختر جوان با پیچیده شدن یک دستمال مشکی به دور گردنش خفه شده است هست. پلیس به تحقیق پرداخت و دریافت این دختر از صبح چندبار با مردی 42 ساله به نام فراز تماس گرفته بود.

در ادامه تحقیقات مادر لیدا به پلیس گفت: فراز را از 12 سال قبل می شناسم. او ادعا می کرد انرژی درمان هست. به همین خاطر جهت درمان دردهای استخوانی ام به منزل مان رفت وآمد داشت. چون دخترم نیز مدتی است به افسردگی مبتلا شده است فراز با او صحبت می کرد تا او را درمان کند.با رفت و آمدهای همسر و دختر فراز به منزل مان لیدا زیاد به فراز اعتماد کرد. در آن سال ها هنگامی که فراز فهمید منزل ام را فروخته ام تا منزل ای بزرگ تر بخرم به من قول داد منزل ای با قیمت مناسب برایم پیدا کند. پولم را به او دادم ولی هیچ خبری از منزل نبود. فراز دو سال مرا معطل کرد. من این عنوان را به لیدا گفته و از او خواسته بودم ارتباطش را با فراز کم کند، ولی دخترم می گفت فراز مردی قابل اعتماد هست. حالا گمان می کنم دخترم مبلغی را به فراز داده بود و قتل او با فراز ارتباط دارد.

پرونده سیاه مرد میانسال که با ادعای انرژی درمانی یک مادر و دختر را فریب داده بود، با ارتکاب جنایت سنگین‌تر شد. اولیای‌ دم جهت این متهم حکم قصاص خواسته‌اند.&nbsp

با بیانات این زن، فراز به عنوان نخستین مظنون بازداشت شد. این مرد که تلاش داشت با دروغگویی هایش پلیس را گمراه کند، به قتل دختر جوان اعتراف کرد و گفت : چون در زندگی شخصی ام کمبودهای زیادی داشتم با زنان زیادی در ارتباط بودم. تا این که با مادر لیدا آشنا شدم و به دروغ گفتم دستی در انرژی درمانی دارم. او هم جهت درمان دردهای استخوانی اش از من کمک خواست .همین ماجرا موجب شد تا به منزل آنها رفت و آمد داشته باشم. بعد از مدتی اعتماد لیدا به من زیاد شد. او در چند نوبت به من پول قرض داد.من در مجموع 45 میلیون تومان و دو نیم سکه طلا به او بدهکار بودم.

وی ادامه داد: لیدا مدتی بود پولش را می خواست ولی پولی نداشتم به او بپردازم. آخرین بار با من تماس گرفت و از من خواست حوالی متروی صادقیه دنبالش بروم. من و لیدا یکدیگر را ملاقات کردیم ولی او با خشم از من خواست پول هایش را برگردانم.

چون هیچ پولی نداشتم تصمیم به قتل او گرفتم.ما به سمت کرج حرکت کردیم. در بزرگراه مخصوص از ماشین پیاده شدم و از صندوق عقب پارچه ای را که جهت نظافت ماشین از آن استفاده می کردم بیرون آوردم. در این لحظه شال را دور گردن لیدا پیچیدم و او را خفه کردم. من جنازه را در بزرگراه شهریار انداختم و نیمه شب به منزل برگشتم. بعد از دستگیری از ترسم به دروغ گفته بودم از لیدا طلبکار بودم و به همین خاطر او را کشتم. در ادامه جهت متهم کیفرخواست صادر و پرونده اش به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد.

اعتراف مدعی انرژی درمانی به قتل دختر دانشجو

واژه های کلیدی: انرژی | رفتگر | اعتراف | اعتماد | درمانی | بزرگراه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs