ماه (تقویمی) روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

ماه (تقویمی): روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسلمان در پرسپولیس می‌ماند/ نمی‌دانم دلخوری بازیکنان از چیست ، کریم باقری

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اختلافات میان برانکو و محسن مسلمان اعلام کرد تلاشش را جهت حل مسئله این دو انجام می‌دهد. 

مسلمان در پرسپولیس می‌ماند/ نمی‌دانم دلخوری بازیکنان از چیست ، کریم باقری

کریم باقری: مسلمان در پرسپولیس می ماند/ نمی دانم دلخوری بازیکنان از چیست

عبارات مهم : برانکو

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اختلافات میان برانکو و محسن مسلمان اعلام کرد تلاشش را جهت حل مسئله این دو انجام می دهد.

کریم باقری در گفت وگو با ایسنا، راجع به مباحث مختلفی از جمله قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفدهم و مشکل های موجود پیش روی این تیم به صحبت پرداخت.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در بخشی از این گفت وگو راجع به اختلافات میان برانکو و محسن مسلمان اعلام کرد میان این دو شکر آب است ولی او تلاشش را می کند که مسئله هر چه سریعتر بر طرف شود.

مسلمان در پرسپولیس می‌ماند/ نمی‌دانم دلخوری بازیکنان از چیست ، کریم باقری

در ادامه گفت وگوی ایسنا را با کریم باقری می خوانید:

* پرسپولیس در دومین فصل متوالی قهرمان لیگ شد، خیلی ها می گویند که قهرمان شدن شاید ساده تر از تکرار قهرمانی باشد. در مورد کسب این افتخار صحبت کنید.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اختلافات میان برانکو و محسن مسلمان اعلام کرد تلاشش را جهت حل مسئله این دو انجام می‌دهد. 

– شما خودتان در طول فصل شاهد بودید که ما چه مشکل هایی را کشیدیم. کار مشکل پیش رو داشتیم آیا که هنگامی که سال قبل قهرمان شدیم، خیلی ها امسال حساب دیگری روی پرسپولیس باز کرده بودند ولی خب ما هم تلاش مان را بیش تر کردیم و تلاش کردیم با همه حاشیه ها بجنگیم و تیم قدرتمندی را روانه میدان کنیم. در این مدت اردوهای تیم ملی، اردوهای خودمان و همین طور بازی های فشرده، فشار زیادی را بر روی بازیکنان وارد کرده بود ولی حالا که برابر پدیده قهرمان شدیم این خوشحالی خستگی را از تن مان درآورد. مطمئنا این قهرمانی هم باعث خوشحالی هواداران شده است است.

* یکی از نکات حاشیه ای که هر لحظه مطرح می شد بحث ضعیف شدن سایر تیم ها در لیگ برتر بود و می گفتند به خاطر همین پرسپولیس امسال توانسته قدرتمند ظاهر شود.

– ما کاری به حرف و حدیث هایی که مطرح می شود نداریم. ما تلاش کردیم و زحمت کشیدیم و الان هم مزد زحمات مان را گرفتیم. از این گونه انتقادات و این گونه حرف ها از طرف بعضی دشمن های مطرح می شود و کاری به این که چه کسی چه می گوید نداریم.

* قهرمانی پرسپولیس دو هفته عقب افتاد، یکی از نکات تیم شما این بود که آن قدر خوب در طول لیگ ظاهر شد که هنگامی که یک باخت برابر استقلال و هم چنین سایپا آوردید انتقادات زیادی به پرسپولیس مطرح شد. این صحبت ها و انتقادات شما را دلسرد نمی کرد؟

مسلمان در پرسپولیس می‌ماند/ نمی‌دانم دلخوری بازیکنان از چیست ، کریم باقری

– در کشور عزیزمان ایران چنین مسائلی کاملا طبیعی هست. هنگامی که تیمی در چند بازی پیروز می شود و نتیجه های خوبی را کسب می کند قاعدتا توقعات از این تیم اوج می رود و تماشاگران دوست دارند که این تیم به پیروزی هایش ادامه دهد و هنگامی که در یکی، دو بازی حساس نمی توانید نتیجه دلخواهی را بگیرید قاعدتا این انتقادات شروع می شود ولی ما در طول این فصل بارها و بارها از حمایت های هواداران مان دلگرم شدیم. من امیدوارم که باز هم بتوانیم با موفقیت های روز افزون خوشحالی را به دل هواداران بیاوریم.

* این قهرمانی با حواشی زیادی به دست آمد. در طول فصل بارها شاهد اختلافات برانکو با بعضی از بازیکنان بودیم. راجع به این مساله هم صحبت کنید.

– همان طور که گفتم ما حواشی زیادی در طول فصل داشتیم. اگر یادتان باشد این گونه پرسشها در فصل قبل هم بود. فصل قبل هم برانکو با رامین رضاییان مشکلاتی داشت و روی سکوها رامین رضاییان را دائما تشویق می کردند. امسال هم این گونه پرسشها وجود داشت ولی آن چیزی که اهمیت دارد این است که تصمیم گیرنده نهایی در مورد ترکیب تیم و این که چه کسی جهت تیم بازی کند و این که صلاح تیم در چیست با کادر فنی و برانکو ایوانکوویچ هست. هیچ کس در خارج از کادر فنی نمی تواند به برانکو دیکته کند که چه بازیکنی وارد زمین شود و چه بازیکنی بازی کند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اختلافات میان برانکو و محسن مسلمان اعلام کرد تلاشش را جهت حل مسئله این دو انجام می‌دهد. 

* شما اختلافات میان محسن مسلمان و برانکو ایوانکوویچ را تایید می کنید؟

– نمی توانیم این عنوان را کتمان کنیم. میان برانکو و محسن مسلمان شکرآب است ولی ما تا به حال تمام تلاش مان را کرده ایم و حتی خود مسلمان نیز تلاش خود را کرده است تا این دلخوری ها از بین برود. هواداران هم دلواپس نباشند محسن مسلمان در پرسپولیس می ماند. ما تمام نشانه مان این است که اختلافات به وجود آمده و دلخوری ها حل شود و در فصل آینده بی حاشیه به کارمان ادامه دهیم.

مسلمان در پرسپولیس می‌ماند/ نمی‌دانم دلخوری بازیکنان از چیست ، کریم باقری

* بعد از قهرمانی پرسپولیس در مشهد بعضی از بازیکنان هم چون سید جلال حسینی مصاحبه کردند و از دلخوری های ارزش گفتند. به نظر می رسد درون تیم دلخوری هایی وجود دارد شما از این مساله اطلاعی دارید؟

– من دقیقا نمی دانم دلخوری بازیکنان از چیست و آن ها به خاطر چه چیزی ناراحت هستند ولی اگر مساله مالی است باید بگویم کلوب تا به حال تمام تلاشش را انجام داده تا به تعهدات مالی اش عمل کند. در این بین بعضی از بازیکنان دریافتی های خوبی داشتند ولی بعضی شاید از گذشته طلب هایی داشته باشند و الان به خاطر آن ها ناراحت باشند. به هر حال این گونه پرسشها و پرسشها مالی هم قابل حل است و جای نگرانی نیست.

* می خواهیم کمی هم در مورد تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران صحبت کنیم. شما سال ها جهت تیم ملی بازی کرده اید و همراه این تیم به جام جهانی افزایش کرده اید. در حال حاضر می بینیم اختلافاتی میان تیم ملی و بعضی از کلوب ها ایجاد شده است است نظرتان در مورد این گونه حواشی چیست؟

– الان که نزدیک به جام جهانی هستیم در همه جای دنیا بر اساس یک برنامه ریزی درست کلوب ها در وقت تعیین شده است بازی های ارزش را انجام می دهند و هنگامی که که لیگ ارزش تمام می شود بازیکنانی در اختیار تیم ملی قرار می گیرند و تیم ملی نیز بازی های دوستانه خودش را انجام می دهد. فقط در کشور عزیزمان ایران است که همه چیز به حاشیه کشیده می شود. نمی دانم علت این گونه حرف و حدیث ها جهت چیست. هنگامی که کلوب باید در تورنمنتی بازی کند قاعدتا بازیکنانش را نیاز دارد. هنگامی که لیگ نباشد بازیکنان می توانند به آسانی در اختیار تیم ملی قرار بگیرند. البته جهت من بیانات کارلوس کی روش راجع به آمادگی بازیکنان جالب هست. من آمادگی سایر ملی پوشان کلوب های دیگر را نمی دانم چقدر است ولی آن چند ملی پوشی که از تیم پرسپولیس به تیم ملی می رود، در آمادگی کامل به سر می برند و هر زمانی که کی روش صلاح بداند می توانند جهت تیم ملی بازی کنند.

* فکر می کنید تیم ملی از گروهش در جام جهانی افزایش کند؟

– کار واقعا سخت هست، مراکش، پرتغال و اسپانیا حریفان قدرتمندی هستند. به آسانی نمی توانیم حرف از افزایش بزنیم ولی همان طور که در دوره های قبلی تیم ملی قدرتمند ظاهر شد، الان هم این پتانسیل را دارد که از گروهش به دور بعد افزایش کند. کی روش تا به حال این را نشان داده که تیمی آماده را راهی جام جهانی می کند و مطمئنا الان هم این کار را خواهد کرد. ما امیدواریم که در جام جهانی نتیجه های خوبی بگیریم و باعث خوشحالی مردم کشور عزیزمان ایران شود.

واژه های کلیدی: برانکو | اختلافات | بازیکنان | پرسپولیس | جام جهانی | محسن مسلمان | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs